Naszym Klientom oferujemy darmową dostawę.
 
Koszt wysyłki
Na terenie całego kraju dostawa wszystkich produktów dostępnych w naszym sklepie jest bezpłatna. Promocja trwa do odwołania.
Czas doręczenia przesyłki
Termin uzależniony jest jest od Producenta. Przy każdym produkcie w naszym sklepie podany jest przybliżony czas realizacji zamówienia.
Formy płatności
– przedpłata na konto – przedpłata zaliczki na konto, dopłata za pobraniem – E-Raty
Opakowania, odbiór, reklamacje
Materace, stelaże i łóżka dostarczane są jako przesyłki gabarytowe. Kurier/kierowca  nie ma obowiązku wnoszenia takiej przesyłki do domu klienta. Zazwyczaj jednak można liczyć na taką pomoc, czego niestety z naszej strony nie możemy zagwarantować. Kurier zawsze poinformowany jest o konieczności wcześniejszego kontaktu telefonicznego z klientem.Do pakowania przesyłek przywiązujemy dużą wagę, aby uniknąć niepotrzebnych problemów i niezadowolenia klienta. Materace, łóżka i stelaże zawsze są zabezpieczone grubą warstwą folii stretch, tak aby nie zostały one uszkodzone w czasie transportu.Klient nie ma obowiązku przyjęcia przesyłki, gdy produkt ( nie opakowanie) został uszkodzony. A sytuacja powinna zostać opisana w protokole przez kuriera. W przypadku szkody ukrytej ( widoczna dopiero po odpakowaniu produktu), prosimy o pilny kontakt, gdyż uszkodzenie musi zostać zgłoszone do firmy kurierskiej w terminie 7 dni od dnia przyjęcia przesyłki. W późniejszym terminie, reklamacje wynikające z uszkodzenia produktu w transporcie nie będą uznawane.